stenka.net.ua Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев

НОВИНКИ И ХИТЫ ПРОДАЖ

Контакты
stenka.net.ua Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев
Ксения
24951
Украина, Киев, Большая Кольцевая,5 (выставки нет) на карте

Спортивна шведська стінка - фізичне виховання дитини і оптимальна нагрузка вдома

Спортивна шведська стінка - дозовані спортивні навантаження для дітей в домашніх умовах.

Залучаючи дитину до спорту і активного способу життя з раннього дитинства, батьки забезпечують йому фізичне загартування, підвищують активність, виховують силу і спритність. Доведено спеціалістами, що якісні фізичні тренування зменшують вірогідність ємоційних проблем та порушень поведінки малюками.

Спортивна шведська стінка в дитячій кімнаті дозволить дитині продити на тренажерові по 10-15 хвилин декілька разів в день в будь-який зручний час.

Для того аби дитяча спортивна стінка приносила користь , а не була елементом меблів, рекомендуємо облаштувати її біля робочої зони дитини (дитячого столику чи парти). Таким чином, Ваш малюк зможе чергувати занняття в сидячому положенні з активними іграми на спортивному обладнанні. При цьому розвантажується спинка і відпочиває мозок.

Ще одна важлива вимога, якою батьки часто нехтують привчаючи дитину до спортивних вправ - це особистий приклад. Віддавайте перевагу вису на перекладині, підтягуванню, а не просижуванні перед телевізором на дивані. Ваша дитина в усьому наслідує Вас. Хочете мати здорового малюка - дбайте про власне здров'я і подавайте приклад!

Спортивні шведські стінки із натурального дерева - однозначний вибір для дітей. Екологічні, приємні на дотик, безпечні.

Малюки займаються із задоволенням.

pic_ed022e130eb15aa_700x3000_1.jpgpic_14032901dbb08c3_700x3000_1.jpgpic_7238d89903c2b10_700x3000_1.jpg

Хороший апетит, міцний сон і здоровий організм - забезпечать ігри на спортивній шведській стінці. Не хвилюйтесь, дитина швидко навчиться лазити, висіти, перевертатися - ці вміння закладені природою.

Хороша і якісна спортивна шведська стінка принесе радість. Обираючи цей снаряд, зверніться за допомогою до професіоналів. Наші експерти , самі батьки, при формуванні асортименту дуже прискіпливо досліджують кожну модель. Підберемо і порадимо!

І пам'ятайте, що спортивну стінку Ви облаштовуєте для занять Вашої дитини, а не для сушки білизни. Для цього треба запезпечити вільний доступ до спортивних елементів (відсутніть на драбинці сторонніх предметів, одягу і т.п).

Заняття рекомендовано проводити , особливо для малечі , у формі гри. Дитину треба мотивувати і підтримувати і ні в якому разі не примушувати! Пам'ятаймо про взаємозв'язок : спорт-здоров'я. Діти приходять в спорт виключно через любов!

 

pic_67c8d1ffe4769b0_700x3000_1.jpgІнтернет-магазин SportStenka

Источник: SportStenka Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев,

Комментарии

Пока нет отзывов

Другие статьи

Деревянная шведская стенка в тонировке - стиль и классика в детской.

Деревянная шведская стенка в тонировке - стиль и классика в детской.

При оборудовании детской комнаты многие родители хотят чтобы у ребенка было место для занятий подвижными играми и спортом. В последнее время особой популярностью пользуются спортивные уголки, гармонично сочетающиеся с интерьером детской комнаты. Купить шведскую тонированную стенку, значит создать для ребенка собственный спортзал, с помощью которого можно не только правильно организовать досуг ребенка, но и улучшить его физическое здоровье.
Шведская стенка как выбрать под возраст ребенка?

Шведская стенка как выбрать под возраст ребенка?

Предоставляем профессиональные рекомендации как подобрать оптимальную шведскую стенку для ребенка, чтоб ему было интересно и полезно заниматься с помощью данного тренажера.
Шведская стенка  из дерева цветная или в лаке - как выбрать?

Шведская стенка из дерева цветная или в лаке - как выбрать?

Современный рынок предоставляет различные варианты цветового решения шведских стенок. Попробуем разобраться не несут ли вред яркие краски, насколько практичны они или стоит покупать ребенку спортивный снаряд исключительно в натуральном окрасе.
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх