SportStenka Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев

НОВИНКИ И ХИТЫ ПРОДАЖ

Контакты
SportStenka Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев
Ксения
24951
Украина, Киев, Большая Кольцевая,5 (выставки нет)

Спортивна шведська стінка - фізичне виховання дитини і оптимальна нагрузка вдома

Спортивна шведська стінка - дозовані спортивні навантаження для дітей в домашніх умовах.

Залучаючи дитину до спорту і активного способу життя з раннього дитинства, батьки забезпечують йому фізичне загартування, підвищують активність, виховують силу і спритність. Доведено спеціалістами, що якісні фізичні тренування зменшують вірогідність ємоційних проблем та порушень поведінки малюками.

Спортивна шведська стінка в дитячій кімнаті дозволить дитині продити на тренажерові по 10-15 хвилин декілька разів в день в будь-який зручний час.

Для того аби дитяча спортивна стінка приносила користь , а не була елементом меблів, рекомендуємо облаштувати її біля робочої зони дитини (дитячого столику чи парти). Таким чином, Ваш малюк зможе чергувати занняття в сидячому положенні з активними іграми на спортивному обладнанні. При цьому розвантажується спинка і відпочиває мозок.

Ще одна важлива вимога, якою батьки часто нехтують привчаючи дитину до спортивних вправ - це особистий приклад. Віддавайте перевагу вису на перекладині, підтягуванню, а не просижуванні перед телевізором на дивані. Ваша дитина в усьому наслідує Вас. Хочете мати здорового малюка - дбайте про власне здров'я і подавайте приклад!

Спортивні шведські стінки із натурального дерева - однозначний вибір для дітей. Екологічні, приємні на дотик, безпечні.

Малюки займаються із задоволенням.

pic_ed022e130eb15aa_700x3000_1.jpgpic_14032901dbb08c3_700x3000_1.jpgpic_7238d89903c2b10_700x3000_1.jpg

Хороший апетит, міцний сон і здоровий організм - забезпечать ігри на спортивній шведській стінці. Не хвилюйтесь, дитина швидко навчиться лазити, висіти, перевертатися - ці вміння закладені природою.

Хороша і якісна спортивна шведська стінка принесе радість. Обираючи цей снаряд, зверніться за допомогою до професіоналів. Наші експерти , самі батьки, при формуванні асортименту дуже прискіпливо досліджують кожну модель. Підберемо і порадимо!

І пам'ятайте, що спортивну стінку Ви облаштовуєте для занять Вашої дитини, а не для сушки білизни. Для цього треба запезпечити вільний доступ до спортивних елементів (відсутніть на драбинці сторонніх предметів, одягу і т.п).

Заняття рекомендовано проводити , особливо для малечі , у формі гри. Дитину треба мотивувати і підтримувати і ні в якому разі не примушувати! Пам'ятаймо про взаємозв'язок : спорт-здоров'я. Діти приходять в спорт виключно через любов!

 

pic_67c8d1ffe4769b0_700x3000_1.jpgІнтернет-магазин SportStenka

Источник: SportStenka Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев,

Комментарии

Пока нет отзывов

Другие статьи

Спортивний куточок - як урізноманітнити вправи на ньому?

Спортивний куточок - як урізноманітнити вправи на ньому?

Інтерес малюка до спортивного комплексу залежить від аксесуарів, які включені до стартового набору. Які з них особливо популярні серед малечі? Та як зробити, щоб корисна іграшка не набридла?
Шведська стінка  - дозвілля з користю. Як зацікавити нею дитину?

Шведська стінка - дозвілля з користю. Як зацікавити нею дитину?

Шведська стінка поєднує спорт і розвагу, чим зацікавить дитину. Давайте разом проаналізуємо , який варіант найбільше адаптований під потреби малюків.
Шведская стенка - необходимость  для современного ребенка.

Шведская стенка - необходимость для современного ребенка.

Шведская стенка - база для выполнения гимнастики дома. Специально для детей разработаны интересные модели, чтобы физические нагрузки проходили в форме ненавязчивой игры.
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх