Спортивний куточок "ІгроСпорт"

Спортивний куточок "ІгроСпорт" від компанії SportStenkaUA Шведська стінка, спортивний куточок з виробництва, Київ - фото 1
6 548 ₴ 6 750 ₴
-3%
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
70 - 500 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата

Опис

Спортивний куточок "ІгроСпорт" - варіант для домашнього дозвілля .

Виготовлений із древесини сосннової і букової порід. Використані матеріали екологічно безпечні для дитини. В якості покриття використаний лак на водній основі (без стороннього запаху).

Перевага комплекту - компактність. Незважаючи на повноцінний функціонал спортивно-ігрового обладнання, місця під нього потрібно зовсім мало завдяки настінному кріпленню. Шведська стінка і гладіаторська сітка можуть розташовуватись у будь-якому порядку. дуже зручно для дитини займатись на цих спортивних модулях, коли вони поряд (можна залізьти вверх по одній стороні, а суститися по іншій). Кожна із секцій має верхню виносну перекладину, що доволі зручно для розташування навісного обладнання. Між турніком і вертикальною основою є додаткові перекладини, що утворюють міні-рукоход. 

Спортивний куточок для дитини і підлітка можна згодом поповнити додатковими опціями. Зокрема, дошкою для пресу, брусами та іншим обладнанням.

Комплектація: 

  • шведська стінка з турніком
  • гладіаторська сітка з турніком
  • канат
  • кільця
  • навісна драбина
  • трапеція.

Висота 220 або 240 см

Ширина кожної секції 80 см.

Матеріал: боковини сосна, перекладини бук.

Нагрузка: до 120 кг.

Виробник Україна.

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Тип
встановлюються нерухомо
Вікова категорія
для дорослих, для дітей
Призначення
для приміщень
Основний матеріал
дерево
Показати всі