ИзбранноеКорзина
SportStenkaUA Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев
+380 (98) 207-45-71+380 (95) 895-50-91+380 (63) 803-01-96
SportStenkaUA Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев
Дитячий спортивний куточок вдома – здорове та цікаве дитинство
Дитячий спортивний куточок вдома – здорове та цікаве дитинство
НОВИНКИ И ХИТЫ ПРОДАЖ
Контакты
SportStenkaUA Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев
24951
Украина, Киев, Большая Кольцевая,5 (выставки нет). Субота-воскресенье заказы только через корзину сайта. В телефонном режиме менеджеры работают понедельник-пятница. на карте

Дитячий спортивний куточок вдома – здорове та цікаве дитинство

Дитячий спортивний куточок вдома – здорове та цікаве дитинство

Досягнувши річного віку, дитина розпочинає свої перші намагання пізнати світ. За нею потрібен постійний нагляд, щоб не впала і не нашкодила собі. Це являється найскладнішим для сучасних батьків. Адже батьки у вирі турбот дома, на роботі, під впливом моральних та нервових стресів втомлюються. Всі ці фактори виснажують батьків і їм не завжди вдається запобігти появі подряпин та синців у дитини. А враховуючи не правильне облаштування дитячих майданчиків в житлових дворах, синці та подряпини для дитини стає повсякденним явищем. І не дивно, адже асфальт, ржаві гірки та гойдалки, гострі частини, що виступають сприяють появленню подряпин та інших пошкоджень у дитини. Це немає стати приводом відмовлятися відвідувати дитячі майданчики, ні в якому разі, фізичний розвиток дитини сприяє його можливості протистояти різним захворюванням, таким як: рахіт, сколіоз, плоскостопість, висока ламкість кісток і тому подібне. Рішенням цієї проблема може стати спеціально розроблений безпечний дитячий спортивний комплекс з основою у виді  шведська стінка.

Займатися фізичними вправами лікарі рекомендують всім, не зважаючи на вік, особливо молодому поколінню. Якщо батьки не займаються спортом, маючи на те свої причини, вони мають зробити все для того, щоб їх діти отримували фізичні навантаження. Цим самим загартовують дитячий імунітет, роблячи його більш стійким і здатним опиратися різним вірусним захворюванням. При не достатній рухливості дітей може спостерігатися набір надлишкової ваги, недостатньо розвинутий опорно-руховий апарат, а також може призвести до постійних захворювань. Дитяча зона для тренувань  обладнана великою кількістю спортивних конструкцій та споряджень, що цілком безпечні для дітей. Його призначення це спокій батьків.

Спортивний куточок для дітей – сучасне рішення по догляду та фізичному розвитку ваших дітей, з метою убезпечити їх від отримань пошкоджень, зміцнення всіх м’язових груп рук, ніг, шиї, спини, попереку, а також розвитку умінь координації. Використовується для дітей будь-якого віку в залежності від комплектації комплексу. Якщо ви вирішили поставити такий комплекс в житловому дворі, вам необхідно звернути увагу на вуличні спортивні комплекси або дерев’яні ігрові майданчики. Використовуючи такі комплекси слід розділити конструкції на вікові обмеження. Наприклад, для наймолодших від 1 до 3х років поставити гойдалки, пісочниці, ігрові машинки з одного боку, а з іншого гірки, канатні дороги, верхолази і тому подібне для більш дорослих дітей. Спеціальне м’яке покриття на майданчику не дозволить дітям при падінні отримувати пошкодження. Ігрове спортивне обладнання дарує дітям та батькам не тільки користь, а і радість, щирі посмішки, веселі враження, позитивні емоції не виходячи з дому. Навіть якщо дитина впаде, завдяки гімнастичному мату під комплексом, пошкоджень не зазнає. Поки ваші діти граються на безпечних ігрових майданчиках, у вас є змога декілька годин спокійно відпочити від повсякденності.

Дитячий спортивний куточок вдома – здорове та цікаве дитинство - фото Шведська стінка

Облаштувати безпечний ігровий майданчик стало набагато простіше, завдяки впровадженню розбірних  спортивних просторыв для тренувань, вуличних спортивних комплексів та дерев’яних ігрових майданчиків. Виготовляються моделі з дерева, екологічно безпечного матеріалу та елементів металу. Легкість і мобільність  дитячих спортивних девайсів не створюють проблем в розбиранні та збирані. За декілька хвилин можна поставити повністю готовий до використання дитячий спортивний комплекс чи куточок в себе в квартирі чи будинку. Виробники  наших дитячих споруд  використовують дерево сосни та ясеню високої якості. Щоб подовжити термін експлуатації, конструкцію обробляють спеціальним лаком, який являється абсолютно безпечним для дітей та не має запаху. З’єднувальні елементи у вигляді болтів, закриваються спеціальними пристосуваннями, таким чином, щоб дитина не мала змоги витягти чи поранитись. Всі спортивні конструкції не містять жодних гострих кутів, отворів та щілин, що не дозволяє дітям зазнавати ушкоджень.

Дитячий спортивний комплекс (спортивний куточок, шведська стінка) може складатись з таких спортивних конструкцій та споряджень:

-          Дерев’яної драбини – шведська стінка,

-          Турнік,

-          Канатної дороги, підвісна драбинка,

-          Гімнастичних кілець

-          Трапеції,

-          Гладіаторської сітки,

-          Верхолаз,

-          Рукоход,

-          Мольберт,

-          Рахівниця.

При бажані ви можете добавити до цього стандартного комплекту  інші елементи, що представлені на сайті. Кутик для гри легкий в розміщенні, оскільки займає всього від 2-3м простору. Може спокійно розміститься в квартирі чи будинку при цьому не заважати. Маючи цей комплекс, у ваших дітей буде доступ до фізичних навантажень щоденно, не зважаючи на погодні умови. Щоб діти займалися із задоволенням та цікавістю, в них є змога вибрати бажану комплектацію моделі власноруч. Весь перелік додаткових спортивних споряджень представлений в нас на сайті . Купити Дитячий спортивний куточок  можна в Києві, Одессі, Львові та по Україні, детальніше про ви можете дізнатися зателефонувавши на наш номер 095-895-50-91.

Дитячий спортивний куточок вдома – здорове та цікаве дитинство - фото спортивний куточок

Комментарии
Пока нет отзывов
Другие статьи
Спорт з перших кроків. Огляд ранніх комплексів.
02.01.2020

Благо в сучасному світі малюка є чим зайняти з перших кроків. Але найцінніший вклад в розвиток здоров'я і особистості - спорт. Нашими спеціалістами підготовлено огляд сучасних спортивних комплексів для найменших.

Шведская стенка  - новинки 2019 года.
22.08.2019

Знакомим Вас первыми с обновлениями в ассортименте шведских стенок для дома. Современный серый цвет с акцентами желтого и мятного - уникальная разработка для практичных родителей.

Шведская стенка - старт к здоровью.
29.06.2019

Спорт необходим современным детям. Для чего и как использовать шведские стенки - краткий обзор от магазина SportStenka.

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх