ИзбранноеКорзина
Stenka - спортивная шведская стенка, спортивный уголок для дома
+380 (98) 207-45-71+380 (95) 895-50-91+380 (63) 803-01-96
SportStenkaUA Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев
Двоповерхові ліжка: здоровий сон і відпочинок під одним «дахом»
Двоповерхові ліжка: здоровий сон і відпочинок під одним «дахом»
НОВИНКИ И ХИТЫ ПРОДАЖ
Контакты
SportStenkaUA Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев
Украина, Киев, Большая Кольцевая,5 (выставки нет). Субота-воскресенье заказы только через корзину сайта. В телефонном режиме менеджеры работают понедельник-пятница. на карте
Круглосуточно

Двоповерхові ліжка: здоровий сон і відпочинок під одним «дахом»

Двоповерхові ліжка: здоровий сон і відпочинок під одним «дахом»

 Дивовижні конструкції у вигляді казкових фортець, палаців, кораблів, машин і навіть рослин, зазвичай, привертають увагу напрочуд вимогливих покупців. Та головними критеріями вибору для них є не лише принадний дизайн, а й безпечність виробів. 

З якого віку можна використовувати двоповерхові ліжка? У відповіді на це запитання, більшість виробників частіше говорять про п’ятирічних дітей, котрі можуть самотужки й бажано без форс-мажорів дістатися другого поверху. В жодному разі не слід купувати вироби, оздоблені красивими й у той же час тонесенькими підпорками. В цьому випадку ймовірність травм досить висока. Тож експерти радять першочергову увагу приділяти моделям:

- на товстих, щільно зафіксованих ніжках;

- з міцними бортиками, що стримують небезпечні рухи сонної дитини вночі (оптимальна висота захисних конструкцій – 35-40 см);

- з надійною драбиною (навіть якщо продавець стверджує, що вона зроблена з дуба чи навіть із бука, перевірте її якість самостійно; звичайно, якщо ваша вага сприяє цьому);

- з оптимальною відстанню між ярусами (дітям має бути комфортно не лише уві сні, а й сидячи);

- з широкими сходами та драбиною, вмонтованою під невеличким нахилом (така конструкція сприяє зручному підйому та спуску з 2-го поверху).

 Сучасні двоярусні ліжка з інноваційних матеріалів – не лише ідеальне місце для відпочинку. З огляду на розмаїття моделей, більшість із яких цілком відповідають вимогам підростаючого покоління, можна сміливо говорити й про безпечну організацію дозвілля. Передусім, маються на увазі конструкції, облаштовані шафами для речей просто у вигляді сходинок, полицями для книжок і навіть шведською стінкою. Останньому варіанту частіш за все віддають перевагу батьки, які ще змалечку дбають про фізичне здоров’я дітлахів.

Іншими словами на кількох квадратних метрах оселі розташовується основне місце відпочинку, куточок розваг за інтересами і невеличкий спортзал. Це ідеальне рішення для родин, в яких немає можливості розширити корисну площу житла й окремо розмістити у тісному помешканні шафу-купе, книжкову полицю, комп’ютерний стіл, крісла й ліжечка.

Ліжка в яких на першому поверсі нема спального місьця (кровать-чердак) досить популярні, а простір знизу можна заповнити столом, комодом або іншоиими меблями, чудовий варіант для малогаьаритних дитячих кімнат.

 Ліжка - із спортивними куточками також хороший варіант для дитячої - вони цікаві і багатофунціональні.

У виборі цих виробів особливу увагу слід приділити якості сировинної бази. Так, крім сосни краще купквати меблі з більш щільних порід деревини: дуба, бука та берези. Слід звернути увагу чи ліжко зроблене з цілого масиву дерева чи з клеєних деревяних брусків (щит). Зазвичай ліжка з масиву дерева більш довговічні і надійніші, мають вищу ціну. Ліжечка з ДСП мають відповідати санітарно-гігієнічним нормам. Передусім, мається на увазі низькій рівень формальдегідів. А ось моделі з металевих конструкцій взагалі краще не купувати, бо вони не можуть забезпечити бажаний рівень безпеки.

Двоповерхові ліжка: здоровий сон і відпочинок під одним «дахом» - фото pic_37053748384c0db_1920x9000_1.jpg

Другие статьи
Упражнения на шведской стенке
21.06.2020

Шведская стенка позволит тренироваться дома родителям и детям. Рассмотрим основные гимнастические упражнения на этом снаряде.

Гимнастическая лестница для дома
15.06.2020

Гимнастические лестницы, которые представлены у нас, созданы специалистами и учитывают самые важные нормы и стандарты безопасности. Если вы сомневаетесь, какая гимнастическая лестница будет хорошим выбором, пожалуйста, свяжитесь с менеджерами, и они с радостью предоставят информацию вас и помогут выбрать тренировочную стенку.

Спорт з перших кроків. Огляд ранніх комплексів.
02.01.2020

Благо в сучасному світі малюка є чим зайняти з перших кроків. Але найцінніший вклад в розвиток здоров'я і особистості - спорт. Нашими спеціалістами підготовлено огляд сучасних спортивних комплексів для найменших.

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх