ИзбранноеКорзина
Stenka - спортивная шведская стенка, спортивный уголок для дома
+380 (98) 207-45-71+380 (95) 895-50-91+380 (63) 803-01-96
SportStenkaUA Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев
Профілактика сколиозу у дітей
Профілактика сколиозу у дітей
НОВИНКИ И ХИТЫ ПРОДАЖ
Контакты
SportStenkaUA Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев
Украина, Киев, Большая Кольцевая,5 (выставки нет). Субота-воскресенье заказы только через корзину сайта. В телефонном режиме менеджеры работают понедельник-пятница. на карте
Круглосуточно

Профілактика сколиозу у дітей

Профілактика сколиозу у дітей
Осанка людини формується в дитинстві, тому  піклуватися про здоров'я спини треба починати з дошкільного віку. В статті ми розповідаємо про основні вправи для профілактики сколіозу у дітей.
Гімнастика для профілактики сколіозу має велике значення для всіх дітей. Рівну спинку  необхідно формувати з ранніх років. Щоб кістки ставали міцними, розвивалися правильно, крім повноцінного харчування, організму необхідні регулярні фізичні навантаження на м'язи.
Ефективною профілактикою сколіозу у дітей є виконанням вправ для спини. Включивши декілька з них в щоденну зарядку, ви забезпечите надійний захист здоров'я спини. При наявних проблемах комплекс необхідно розширити. Перелік вправ для дітей при виражених сколіозах має бути узгоджено з  лікарем.Тренування м'язів спини та лікувальна фізкультура для дітей при сколіозі сприяють активації попадання поживних  речовин до кісткових тканин. Знаходячись в тонусі, мускулатура підтримує в правильному положенніі тіло і всі внутрішні органи. Пам ятати про правильну осанку необхідно  з самого раннього віку, тоді лікувальні вправи для дітей зі сколіозом, швидше за все, ніколи не потрібні.
Пряма спина і розгорнуті плечі є запорукою хорошого кровообігу всіх внутрішніх органів.  Всі наявні проблеми з осанкою легше скорегувати до 18 років - у віці, коли закінчується формування м'язової системи.


ЗАРЯДКА ДЛЯ ДІТЕЙ ПРИ СКОЛИОЗІ
Робити домашню гімнастику можна як на підлозі, так і з допомогою різних пристосувань, наприклад, шведської стінки або ігрового комплексу для дітей. Простота вправ для профілактики та лікування сколіозу у дітей робить їх доступними для самостійного виконання.

Приведем деякі  из них:
✨ Нахили вперед с прогнутою поясницею. Ноги стоять на ширині плечей, руки закріплені в замках за головою.
✨ Нахили вбік.  Вихідне положення: ноги на ширині плечей, одна рука на поясі, другу підіймаємо вверх і в бік нахилу корпусу.
✨ Повороти. Ноги на ширині плечей, одна рука на поясі, друга витягнута. Тягнемося за рукою, скручуючи корпус. Вправае виконується плавно, починається з повороту голови.
✨ Прогиб в спині. Стоячи, ноги в вихілному положенні, руки кладемо на поясницю і прогибаємося назад і так само повільно повертаємося в вихідну позицію.
✨ Наклони зі скручуваністю корпусу, рука тягнеться до п'яти протилежної ноги.
✨ Вправа «рибка». Виконуєть з положення лежачи на животі.

✨ Виконати підйом корпуса і ніг, руки біля тулуба, витягнуті вперед або підняті над головою.
✨ Нахили вниз, вперед, руки при цьому тягнемо до пальців ніг. 

 
Для цілей профілактики сколіозу у дітей дошкільного віку дані вправи рекомендується виконати по 5-7 разів, для старших дітей і підлітків - по 10-20.

Другие статьи
Упражнения на шведской стенке
21.06.2020

Шведская стенка позволит тренироваться дома родителям и детям. Рассмотрим основные гимнастические упражнения на этом снаряде.

Гимнастическая лестница для дома
15.06.2020

Гимнастические лестницы, которые представлены у нас, созданы специалистами и учитывают самые важные нормы и стандарты безопасности. Если вы сомневаетесь, какая гимнастическая лестница будет хорошим выбором, пожалуйста, свяжитесь с менеджерами, и они с радостью предоставят информацию вас и помогут выбрать тренировочную стенку.

Спорт з перших кроків. Огляд ранніх комплексів.
02.01.2020

Благо в сучасному світі малюка є чим зайняти з перших кроків. Але найцінніший вклад в розвиток здоров'я і особистості - спорт. Нашими спеціалістами підготовлено огляд сучасних спортивних комплексів для найменших.

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх