ИзбранноеКорзина
SportStenkaUA Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев
+380 (98) 207-45-71+380 (95) 895-50-91+380 (63) 803-01-96
SportStenkaUA Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев
Шведська стінка - дозвілля з користю. Як зацікавити нею дитину?
Шведська стінка - дозвілля з користю. Як зацікавити нею дитину?
НОВИНКИ И ХИТЫ ПРОДАЖ
Контакты
SportStenkaUA Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев
24951
Украина, Киев, Большая Кольцевая,5 (выставки нет). Субота-воскресенье заказы только через корзину сайта. В телефонном режиме менеджеры работают понедельник-пятница. на карте
Круглосуточно

Шведська стінка - дозвілля з користю. Як зацікавити нею дитину?

Шведська стінка сьогодні є таким же обов'язковим предметом кімнати, як ліжко, стіл, шафа. Адже спортивні вправи  незамінні для здоров'я з перших кроків. А тимпаче спорт комбінований з розвагами  - ідеальний варіант для розвитку дитини. Педіатри рекомендують всіляко підтримувати фізичний азарт Вашого непосиди. Адже мода на ранній інтелектуальний розвиток останнім часом засліпила батьків і необхідність для здоров'я рухової активності відходить для багатьох на другий план. Цим і пояснюються "помолодівші" дитячі захворювання спини і зору. Тому нагадуємо, спортивні діти  - це здорові дорослі. Невеличкий простір дял фізичних вправ під силу створити кожному.

Дитячі шведські стінки комплектуються цікавими для гри і спортивних занять аксесуарами. Зокрема, кільця, канат, навісні драбинки, тарзанки  - не залишать байдужими жодного малюка. Це знаряддя чудово тренує і допомагає освоїти нові трюки і уміння.Через рухливість і фізичну активність розвивається інтелект дитини. 

Як вибрати шведську стінку, щоб була цікава? 

1. Функціонал. 

Щоб малюку не набрид спортивний куточок, підберіть варіант з максимально можливими спортивними модулями. Особливо цікавлять дітей: гладіаторська сітка, дошка-гірка, горизонтальний руколаз.  Чим більше елементів - тим більше можливостей.  Маємо моделі-трансформери, які при бажанні можна складати і звільняти простір дитячої. 

Найбільшою популярністю користуються моделі на фото:

Шведська стінка  - дозвілля з користю. Як зацікавити нею дитину? - фото pic_4a703044bc02eba_700x3000_1.jpgШведська стінка  - дозвілля з користю. Як зацікавити нею дитину? - фото pic_3733ac7e00309c6_700x3000_1.jpg

Це не просто шведські стінки , а справжні центри для розвитку. Розвивають координацію на 100 %. Щоб малюк вподобав спортивного друга оберіть колір і наповнення разом з ним.  Великий плюс -  універсальність обладнання. Будь-яку модель можна згодом доповнити новинками, цікавими для певного віку. 

2. Колір.

Зважайте, що для дитини найважливіший критерій - зовнішній вигляд. Різнобарвні шведські стінки  піднімуть настрій і завоюють увагу малечі. Палітра досить широка, обрати можна на сайті. Приймаємо замовлення пофарбування спортивних стінок під елементи інтер'єру.

3. Матеріал.

Саме дерево - найбільш прийнятний і безпечний матеріал. Слід враховувати, якщо займатися на тренажері буде виключно дитина - можна спокійно установлювати моделі із сосни. Якщо ж і дорослі планують тренуватися на домашній спортивній стінці - краще обирати варіанти з твердої породи (бук, ясен). Дерево під лаком виглядає ефектно і надзвичайно практичне в експлуатації. А ще натуральність надихає і сповнює кожного зарядом позитивної енергії. Недарма таким популярним сьогодні є сканді стиль -  шведська стінка із дерева в ньому  виглядає  гармонійно і не порушує цілісніть інтер'єру.

4. Розмір. 

Перевага настінної моделі -  мінімум потрібного місця. Навіть, якщо у вас лише 1 метр стіни, на ньому  вийде встановити класичу шведську стінку. Зверніть увагу, для дитини від 1 до 5 років висота перекладини для вису оптимальна 1,5 м, для діток старше вже підійде стандартний дорослий варіант -2,2м. Чудовий вихід - шведські стінки з переставними турніками, їх легко можна регулювати під ріст і потреби малюка. Адже дітки отримують неймовірне задоволення, коли у них виходить виконати нові трюки. Тому попіклуйтеся, щоб задача на вис і переворот була посильною для дитини.

Наші консультанти із задоволенням допоможуть Вам у виборі!

тел. 095-895-50-91

Источник: SportStenka Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев,
Другие статьи
Упражнения на шведской стенке
21.06.2020

Шведская стенка позволит тренироваться дома родителям и детям. Рассмотрим основные гимнастические упражнения на этом снаряде.

Гимнастическая лестница для дома
15.06.2020

Гимнастические лестницы, которые представлены у нас, созданы специалистами и учитывают самые важные нормы и стандарты безопасности. Если вы сомневаетесь, какая гимнастическая лестница будет хорошим выбором, пожалуйста, свяжитесь с менеджерами, и они с радостью предоставят информацию вас и помогут выбрать тренировочную стенку.

Спорт з перших кроків. Огляд ранніх комплексів.
02.01.2020

Благо в сучасному світі малюка є чим зайняти з перших кроків. Але найцінніший вклад в розвиток здоров'я і особистості - спорт. Нашими спеціалістами підготовлено огляд сучасних спортивних комплексів для найменших.

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх