Шведська стінка сьогодні є таким же обов'язковим предметом кімнати, як ліжко, стіл, шафа. Адже спортивні вправи незамінні для здоров'я з перших кроків. А тимпаче спорт комбінований з розвагами - ідеальний варіант для розвитку дитини. Педіатри рекомендують всіляко підтримувати фізичний азарт Вашого непосиди. Адже мода на ранній інтелектуальний розвиток останнім часом засліпила батьків і необхідність для здоров'я рухової активності відходить для багатьох на другий план. Цим і пояснюються "помолодівші" дитячі захворювання спини і зору. Тому нагадуємо, спортивні діти - це здорові дорослі. Невеличкий простір дял фізичних вправ під силу створити кожному.
Дитячі шведські стінки комплектуються цікавими для гри і спортивних занять аксесуарами. Зокрема, кільця, канат, навісні драбинки, тарзанки - не залишать байдужими жодного малюка. Це знаряддя чудово тренує і допомагає освоїти нові трюки і уміння.Через рухливість і фізичну активність розвивається інтелект дитини.
Як вибрати шведську стінку, щоб була цікава?
1. Функціонал.
Щоб малюку не набрид спортивний куточок, підберіть варіант з максимально можливими спортивними модулями. Особливо цікавлять дітей: гладіаторська сітка, дошка-гірка, горизонтальний руколаз. Чим більше елементів - тим більше можливостей. Маємо моделі-трансформери, які при бажанні можна складати і звільняти простір дитячої.
Найбільшою популярністю користуються моделі на фото:
Це не просто шведські стінки , а справжні центри для розвитку. Розвивають координацію на 100 %. Щоб малюк вподобав спортивного друга оберіть колір і наповнення разом з ним. Великий плюс - універсальність обладнання. Будь-яку модель можна згодом доповнити новинками, цікавими для певного віку.
2. Колір.
Зважайте, що для дитини найважливіший критерій - зовнішній вигляд. Різнобарвні шведські стінки піднімуть настрій і завоюють увагу малечі. Палітра досить широка, обрати можна на сайті. Приймаємо замовлення пофарбування спортивних стінок під елементи інтер'єру.
3. Матеріал.
Саме дерево - найбільш прийнятний і безпечний матеріал. Слід враховувати, якщо займатися на тренажері буде виключно дитина - можна спокійно установлювати моделі із сосни. Якщо ж і дорослі планують тренуватися на домашній спортивній стінці - краще обирати варіанти з твердої породи (бук, ясен). Дерево під лаком виглядає ефектно і надзвичайно практичне в експлуатації. А ще натуральність надихає і сповнює кожного зарядом позитивної енергії. Недарма таким популярним сьогодні є сканді стиль - шведська стінка із дерева в ньому виглядає гармонійно і не порушує цілісніть інтер'єру.
4. Розмір.
Перевага настінної моделі - мінімум потрібного місця. Навіть, якщо у вас лише 1 метр стіни, на ньому вийде встановити класичу шведську стінку. Зверніть увагу, для дитини від 1 до 5 років висота перекладини для вису оптимальна 1,5 м, для діток старше вже підійде стандартний дорослий варіант -2,2м. Чудовий вихід - шведські стінки з переставними турніками, їх легко можна регулювати під ріст і потреби малюка. Адже дітки отримують неймовірне задоволення, коли у них виходить виконати нові трюки. Тому попіклуйтеся, щоб задача на вис і переворот була посильною для дитини.
Наші консультанти із задоволенням допоможуть Вам у виборі!
тел. 095-895-50-91