ИзбранноеКорзина
Stenka - спортивная шведская стенка, спортивный уголок для дома
+380 (98) 207-45-71+380 (95) 895-50-91+380 (63) 803-01-96
SportStenkaUA Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев
Шведська стінка, спортивний куточок - корисна звичка дитинства!
Шведська стінка, спортивний куточок - корисна звичка дитинства!
НОВИНКИ И ХИТЫ ПРОДАЖ
Контакты
SportStenkaUA Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев
Украина, Киев, Большая Кольцевая,5 (выставки нет). Субота-воскресенье заказы только через корзину сайта. В телефонном режиме менеджеры работают понедельник-пятница. на карте
Круглосуточно

Шведська стінка, спортивний куточок - корисна звичка дитинства!

Діти починають розвиватися від перших днів народження, разом зїх розвитком змінюються їх погляди на навколишній світ, відповідно змінюються і потреби. Та можна виділити ключові моменти, які незмінні - для здоров'я і розвитку дітям потрібен рух. Звичайно, маленькі і середнього віку дітки дуже рухливі і полюбляють гратися, але слід виділяти організовані активні ігри. Для зацікавлення дитини заняттям спортом, необхідно починати привчати його до фізичних навантажень вдома, у звичному для маляти середовищі.

Шведська стінка, спортивний куточок дозволяє проводити заняття в ігровій формі в комфортній для дитини обстановці, де все рідне і знайоме.
Спортивний комплекс для дитини розвиває точність, спритність рухів, орієнтацію в просторі. В ході гри маляті доводиться швидко приймати рішення, що розвиває мислення, швидкість реакції . Ткакож спостерігається під час спортивних ігор формування позитивних морально-вольових рис характеру.

Спеціалізований магазин Гірка UA може запропонувати спортивно-ігрові комплекси дітям різних вікових категорій як раннього розвитку (від народження до 4 років, середньго дошкільного віку: від 2 до 6 років), так і для дітей молодшого шкільного, шкільного , тренажери для підлітків, а також універсальні спортивні куточки, стінки для всієї сім'ї.
Шведська стінка в залежності від віку дитини може бути запропонована, як в похилому вигляді (так малюкам простіше по ній лазити), перекладини для самих маленьких ідуть оптимального діаметру для охоплення дитячою рукою.
Заохочення до спорту - краща звичка, яку необхідно прищеплювати дітям здитинства!

Источник: http://stenka.net.ua
Другие статьи
Упражнения на шведской стенке
21.06.2020

Шведская стенка позволит тренироваться дома родителям и детям. Рассмотрим основные гимнастические упражнения на этом снаряде.

Гимнастическая лестница для дома
15.06.2020

Гимнастические лестницы, которые представлены у нас, созданы специалистами и учитывают самые важные нормы и стандарты безопасности. Если вы сомневаетесь, какая гимнастическая лестница будет хорошим выбором, пожалуйста, свяжитесь с менеджерами, и они с радостью предоставят информацию вас и помогут выбрать тренировочную стенку.

Спорт з перших кроків. Огляд ранніх комплексів.
02.01.2020

Благо в сучасному світі малюка є чим зайняти з перших кроків. Але найцінніший вклад в розвиток здоров'я і особистості - спорт. Нашими спеціалістами підготовлено огляд сучасних спортивних комплексів для найменших.

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх