ИзбранноеКорзина
Stenka - спортивная шведская стенка, спортивный уголок для дома
+380 (98) 207-45-71+380 (95) 895-50-91+380 (63) 803-01-96
SportStenkaUA Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев
Спортивний куточок, яка комплектація потрібна?
Спортивний куточок, яка комплектація потрібна?
НОВИНКИ И ХИТЫ ПРОДАЖ
Контакты
SportStenkaUA Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев
Украина, Киев, Большая Кольцевая,5 (выставки нет). Субота-воскресенье заказы только через корзину сайта. В телефонном режиме менеджеры работают понедельник-пятница. на карте
Круглосуточно

Спортивний куточок, яка комплектація потрібна?

Спортивний куточок, яка комплектація потрібна?
Зізнаюся чесно своїй дитині в 3,5 років для початку купили тільки таку шведську стінку вставка коли лікар виявив у нього незначну плоскостопість. Він із задоволенням по ній карапкався, лазив по навісний драбинці і катався на трапеції, як на гойдалці . Потім через пару місяців стали помічати, що він хоче залізти на верхній турнік, але не може. Довелося докупити дитячий навісний турнічок , на який він із задоволенням почав чіплятись, висіти, пробувати підтягуватись .
З появою другої дитини в сім'ї меншенький вже з рочка проявив неабиякий інтерес до спортивного куточка, почав повторювати за старшим , лазив , катався на кільцях , довелося для підстраховки докупити гімнастичний мат , а також гладіаторську сітку . Восени, коли почалася негода і прогулянки у дворі стали коротшими, щоб привернути увагу дітей до спортивного куточку вирішили докупити дошку для пресу . Ефект був разючий , діти стали використовувати її як гірку , карапкатись по ній , спускатися, а також використовували, як трек для машинок . Мама і старший син качали прес . Папа також купив бруси для себе , але займається поки мало. Купуючи все відразу ви значно економите на доставці , та й ціни не завжди стабільні.
На наш погляд необхідна комплектація домашнього домашнього спортивного куточку це :
- Шведська стінка. Чудова драбинка, по якій буде весело дертися ваш малюк. Крім цікавого проведення часу, дитина буде розвиватися фізично, адже вправи на шведській стінці допомагають зміцнити м'язи рук , ніг , спини і хребет. Підтягування , розгойдування , підйом ніг - всі ці чудові вправи напевно сподобаються вашій дитині . Крім того , вона полюбить спорт , тому що заняття на шведській стінці ніколи не бувають нудними , а завжди перетворюються на цікаву і захоплюючу гру.
- Канат. Ваш малюк напевно не раз намагався забратися на дерево. Що ж, свою любов до дерев він може замінити в лазінні по канату . Це веселе заняття , безсумнівно , припаде до смаку вашій дитині , і головне - воно набагато безпечніше , ніж спроби піднятися на дерево по сухим гілках.
- Кільця. Цей простий і нехитрий спортивний снаряд дуже корисний для вашого непосиди. Всі ми не раз бачили гімнастів , які тренуються на кільцях , виробляючи красиві м'язи рук. Вис , сальто , стійка - ось неповний список тих вправ , які з радістю виконуватиме ваша дитина.
- Мотузкова драбинка. Чудове пристосування , яке моментально освоїть ваш малюк. Він із захопленням буде лазити по ній , і ця захоплююча гра стане ще й корисною , адже мотузкова драбинка розвиває чіпкість і тренує вестибулярний апарат.
- Гімнастична трапеція . Весела гойдалка , малюк розкачуючись стоячи або сидячи тренує рівновагу , спритність, силу.
- Дошка для преса. Цей спортивний снаряд призначений для виконання вправ для зміцнення м'язів живота, може послужити для маленьких діток як гірка, а також для спуску машин, тренування вестибулярного апарату.
- Навісний дитячий турнічок . Дитячий турнік - оптимальне рішення для фізичного розвитку вашої дитини: тренування різних груп м'язів, витривалості, хорошої координації рухів. .При необхідності турнік переставляється на будь-яку висоту в залежності від віку і можливостей, адже дитині до 7 років важко і страшно займатися на верхньому турніку.
Гладіаторська сітка за бажанням. Гладіаторська сітка покращує кровообіг і просто необхідна для масажу стоп, який служить попередженню плоскостопості та інших патологій ступні, а також зміцненню м'язового корсета і виробленню правильної постави.
Не вішайте на шведську стінку все відразу , робіть це поступово, залучаючи увагу дитини до спортивного куточка.

Авторське право Гірка. UA http://stenka.net.ua, Копіювання без силки на джерело карається законом.

Источник: Гірка. UA
Другие статьи
Упражнения на шведской стенке
21.06.2020

Шведская стенка позволит тренироваться дома родителям и детям. Рассмотрим основные гимнастические упражнения на этом снаряде.

Гимнастическая лестница для дома
15.06.2020

Гимнастические лестницы, которые представлены у нас, созданы специалистами и учитывают самые важные нормы и стандарты безопасности. Если вы сомневаетесь, какая гимнастическая лестница будет хорошим выбором, пожалуйста, свяжитесь с менеджерами, и они с радостью предоставят информацию вас и помогут выбрать тренировочную стенку.

Спорт з перших кроків. Огляд ранніх комплексів.
02.01.2020

Благо в сучасному світі малюка є чим зайняти з перших кроків. Але найцінніший вклад в розвиток здоров'я і особистості - спорт. Нашими спеціалістами підготовлено огляд сучасних спортивних комплексів для найменших.

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх