stenka.net.ua Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев
НОВИНКИ И ХИТЫ ПРОДАЖ
Контакты
stenka.net.ua Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев
Ксения
24951
Украина, Киев, Большая Кольцевая,5 (выставки нет). Субота-воскресенье заказы только через корзину сайта. В телефонном режиме менеджеры работают понедельник-пятница. на карте

Дитяча шведська стінка - користь в кожний дім!

Дитяча шведська стінка - подарунок дитині, який крім задоволення від використання приносить ще й величезну користь здров'ю. Такий агрегат вдома являється абсолютно безпрограшним варіантом для поєднання відпочинку і тренувань дитячого організму. Задоволенн, веселий сміх і використана дитяча енергія - найкраща винагорода для батьків.

Особливої гостроти набуває проблема фізичного виховання наших дітлахів в умовах високого технологічного прогресу. Вихователі дошкільних закладів б'ють на сполох : діти мають погано розвинену координацію ( не вміють ловити м'ячики, страх підійматися вище 3 ступені шведської драбинки і невміння злазити вниз) слабкий м'язовий тонус та інше. А що вже говорити про школярів, які все далі і далі віддаляються від активного способу життя в міру високої завантаженності.

Рекомендуємо привчати дитину до активних вправ з допомогою спортивно-ігрового обладнання з перших місяців її життя. Дитячі шведські стінки сьогодні представлені в широкому асортименті для будь-якої вікової групи. Для діток перших років життя - це кутки раннього розвитку , від шести років можна купити гімнастичний куточок у квартиру або стандартну шведську стінку.

Вибираючи шведську стінку для дому слід враховувати наступні чинники: розміри для облаштування, вік і вага користувача, дизанерські вимоги.

Наш інтернет -магазин шведських стінок для дітей і дорослих являється спеціалізованим, наші менеджери професійно порекомендують і підберуть оптимальну модель для Вас. Представлені куточки від провідних українських компаній - виробників. Особлива вамога нашого магазину - якісні вироби, безпечні в використанні.

Комментарии
Пока нет отзывов
Другие статьи
Домашний спорт: шведская стенка в детскую.
В этой статье делимся информацией, как выбрать надежную шведскую стенку для комнаты малыша.
Деревянная шведская стенка в тонировке - стиль и классика в детской.
При оборудовании детской комнаты многие родители хотят чтобы у ребенка было место для занятий подвижными играми и спортом. В последнее время особой популярностью пользуются спортивные уголки, гармонично сочетающиеся с интерьером детской комнаты. Купить шведскую тонированную стенку, значит создать для ребенка собственный спортзал, с помощью которого можно не только правильно организовать досуг ребенка, но и улучшить его физическое здоровье.
Шведская стенка как выбрать под возраст ребенка?
Предоставляем профессиональные рекомендации как подобрать оптимальную шведскую стенку для ребенка, чтоб ему было интересно и полезно заниматься с помощью данного тренажера.
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх