stenka.net.ua Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев

НОВИНКИ И ХИТЫ ПРОДАЖ

Контакты
stenka.net.ua Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев
Ксения
24951
Украина, Киев, Большая Кольцевая,5 (выставки нет) на карте

Дерев'яні шведські стінки - користь і практичність.

Шведська стінка з турніком із натурального дерева не потрібує  спеціального приміщення, цілком може бути встановлена в  дитячій кімнаті. З допомогою цієї  спортивної споруди  батьки зможуть  привчати своїх нащадків до виконання різних гімнастичних вправ з найменшого віку. Дерев'яні шведські стінки, правильно розвивають організм. В інтернет магазині Гірка.ua пропонуємо купити шведські стінки у Києві вигідно,   з великої кількості пропозицій і поставкою з виробництва.

Купити шведська стінка (Київ) рекомендуємо в спеціалізованому магазині. Наші консультанти допоможуть підібрати потрібний Вам варіант, звернуть увагу на нюанси вибору.

Шведська стінка для дому  має  скромні габарити, які дозволяють безперешкодно вписатися  навіть незначні в габаритах  дитячі кімнати. Таким чином забезпечити дитину спортивною частиною, не посягаючи на зону для навчання або відпочинку. Шведські стінки для дітей виконані  з натурального , безпечного матеріалу, мають оптимальну відстань між поперечинами, зручні в використанні. Спеціально для маленьких діток в широкому асортименті спортивні куточки кольорові, які безперечно сподобаються маленьким користувачам і надовго завоюють їх увагу.

Окрім класичних шведских стінок досить популярними сьогодні є дитячі спортивні куточки трансформер. Побачивши подібний спорткуток-трансформер, Ваша дитина не залишиться байдужою. Адже куточок передбачає багато ігор та вправ. Дитині може сподобатися залазити зверху на спорткомплекс, висіти на перекладині, пересуватися  поперечинами, розвиваючи моторику рук і ніг. Малюк завжди зможе знаходити собі заняття і захоплююче грати, виконуючи вправи. Чому ГРАТИ? Тому що дитина навіть не помітить, як займається при цьому спортом, для неї це буде викликати інтерес, немов свого роду гра. Зосередившись на конкретних вправах, дитина може посприяти своєму спортивному розвитку , що особливо важливо в формувані здорового покоління. 

pic_857cd26a0193bcc_700x3000_1.jpg

Источник: Гірка. UA Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев,

Комментарии

Пока нет отзывов

Другие статьи

Деревянная шведская стенка в тонировке - стиль и классика в детской.

Деревянная шведская стенка в тонировке - стиль и классика в детской.

При оборудовании детской комнаты многие родители хотят чтобы у ребенка было место для занятий подвижными играми и спортом. В последнее время особой популярностью пользуются спортивные уголки, гармонично сочетающиеся с интерьером детской комнаты. Купить шведскую тонированную стенку, значит создать для ребенка собственный спортзал, с помощью которого можно не только правильно организовать досуг ребенка, но и улучшить его физическое здоровье.
Шведская стенка как выбрать под возраст ребенка?

Шведская стенка как выбрать под возраст ребенка?

Предоставляем профессиональные рекомендации как подобрать оптимальную шведскую стенку для ребенка, чтоб ему было интересно и полезно заниматься с помощью данного тренажера.
Шведская стенка  из дерева цветная или в лаке - как выбрать?

Шведская стенка из дерева цветная или в лаке - как выбрать?

Современный рынок предоставляет различные варианты цветового решения шведских стенок. Попробуем разобраться не несут ли вред яркие краски, насколько практичны они или стоит покупать ребенку спортивный снаряд исключительно в натуральном окрасе.
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх