ИзбранноеКорзина
Stenka - спортивная шведская стенка, спортивный уголок для дома
+380 (98) 207-45-71+380 (95) 895-50-91+380 (63) 803-01-96
SportStenkaUA Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев
Вправи на спортивному знарядді шведська стінка
Вправи на спортивному знарядді шведська стінка
НОВИНКИ И ХИТЫ ПРОДАЖ
Контакты
SportStenkaUA Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев
Украина, Киев, Большая Кольцевая,5 (выставки нет). Субота-воскресенье заказы только через корзину сайта. В телефонном режиме менеджеры работают понедельник-пятница. на карте
Круглосуточно

Вправи на спортивному знарядді шведська стінка

Вправи на спортивному знарядді шведська стінка

 Комп’ютеризація доторкнулась до всіх промислових галузей, що зумовило сидячий образ життя. Щоб розбавити цей образ багато хто відвідує фітнес-центри, тренажерні зали, спортивні секції. Але найбільше комп’ютеризація завдає шкоди маленьким дітям шкільного віку, які також ведуть сидячий, малорухливий образ життя. Це призводить до частого відвідування лікарень. Адже дитина більш піддатлива до різних вірусних захворювань. Не правильне сидіння, дає викривлення хребта, а постійне перебування за комп’ютером і не дотримання відстані до екрану, зменшує гостроту зору дитини. Якщо не контролювати ці процеси вже в дорослому віці це їм приносить великий дискомфорт і деякі потребують корекції , операцій щоб повноцінно відчувати життя.

Щоб попередити хвороби необхідно рухатися, розвивати свої м’язи, силу, рефлекси. Сконструйовано спеціальне розбірне спорядження на основі шведської стінки спортивні куточки. Шведська стінка відомий домашній тренажер для всієї родини, який дає хороші результати займаючись на ньому. Шведські стінки втримує свою популярність і досі, на його основі конструюються все більш сучасніші та багатофункціональні спортивні комплекси. Спортивний куточок покликаний забезпечити розвиток всіх груп м’язів людини. В своєму арсеналі може мати декілька спортивних знарядь на укріплення ніг, рук, пресу, спини. Для дітей шкільного віку дуже важливо залучати до фізичних навантажень щоб вони зміцнювали свій імунітет та тіло. Найлегший спосіб заохотити дитину до занять на тренажері перетворити все тренування в ігрову форму.

Дитячий спортивний куточок зробить ваше тренування цікавим та веселим. Встановлюється він без особливих для цього знань і навиків в квартирі та на вулиці. Не займає багато місця, зроблений з якісного дерева та окремими вставками. До складу входить турнік, канат з вузлами, гімнастичні кільця, мотузкова стінка та інше. Якщо дитині вже виповнилось півтори роки то вже сміло можна встановлювати спортивні куточки. Важливо забезпечити повну безпеку дитині поки вона там буде висіти, гойдатися, повзати. Крім того, що ви завжди повинні бути поряд для під страховки, на підлозі необхідно розмістити спортивний мат. Перевірити весь спортивний комплекс на небезпечні предмети (гострі кути, залізні сполучення і тому подібне).

Для заохочення дитини займатися на тренажері необхідно подати у вигляді гри наступні вправи:

  1. Підійти обличчям до шведської стінки, взятися обома руками за верхню сходинку так щоб ноги не торкалися підлоги та висіти так. Така вправа дозволяє дитині зміцнити м’язи рук.
  2. Стоячи обличчям до стінки, взявши за сходинку на рівні грудної клітини руками і почати присідати. Потім змінивши присідання на відведення ноги по черзі назад. Таким чином укріплюються м’язи ніг.
  3. Вправи на розтягнення м’язів. Стоячи боком до драбинки поставити на одну із сходинок, що зручна для дитини почати нахили до ноги.
  4. Якщо спортивний коточок має канат, необхідно розповісти принцип лазіння по канату. Обхватити двома руками канат, підтягтися, ногами обійняти канат, навколо однієї ноги замотати кінчик канату, а іншою стати на нього, таким чином щоб відбулася фіксація, для відпочинку рук.
  5. На гімнастичних кільцях можна розвивати пластичність виконуючи вправи на скручування тулуба в одну і в іншу сторону. Також підтягування, піднімання ніг, висіння. Це укріплює руки, прес та спину.
  6. Стартове положення обличчям до турніка, обхватити обома руками та почати згин рук в лікті.
  7. Висяче на турніку спробувати піднімати ноги зігнуті в колінах. В цій вправі буде працювати м’язи живота і набувати міцної статури.
  8. Знаходячись спиною до шведської стінки, присісти та опираючись на руки поставити ноги на одну із сходинок. Вправу почати із згинанням рук в лікті. Тренуються м’язи грудні та пресу.
  9. Діти до 5 років полюбляють гойдатися на гімнастичних кільцях, і є така вправа під назвою «Гелікоптер». Мета цієї вправи розвивати в дитини координацію, спритність, силу. Полягає в тому, що дитина висяче на кільцях піджимає ноги і її закручують, при розкручуванні дитина крутиться навколо своєї осі.

В різних варіаціях спортивний куточок може бути обладнаний додатковими спортивними знаряддями , наприклад: баскетбольне кільце, боксерська груша і тому подібне. Прививайте своїм дітям любов до спорту змалку, щоб не мати клопоту зі здоров’ям в дорослому віці.

Вправи на спортивному знарядді шведська стінка - фото pic_de2d8adca62f3fe_700x3000_1.jpg

Другие статьи
Упражнения на шведской стенке
21.06.2020

Шведская стенка позволит тренироваться дома родителям и детям. Рассмотрим основные гимнастические упражнения на этом снаряде.

Гимнастическая лестница для дома
15.06.2020

Гимнастические лестницы, которые представлены у нас, созданы специалистами и учитывают самые важные нормы и стандарты безопасности. Если вы сомневаетесь, какая гимнастическая лестница будет хорошим выбором, пожалуйста, свяжитесь с менеджерами, и они с радостью предоставят информацию вас и помогут выбрать тренировочную стенку.

Спорт з перших кроків. Огляд ранніх комплексів.
02.01.2020

Благо в сучасному світі малюка є чим зайняти з перших кроків. Але найцінніший вклад в розвиток здоров'я і особистості - спорт. Нашими спеціалістами підготовлено огляд сучасних спортивних комплексів для найменших.

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх