SportStenka Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев

НОВИНКИ И ХИТЫ ПРОДАЖ

Контакты
SportStenka Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев
Ксения
24951
Украина, Киев, Большая Кольцевая,5 (выставки нет) на карте

Дитяча шведська стінка - користь в кожний дім!

Дитяча шведська стінка - подарунок дитині, який крім задоволення від використання приносить ще й величезну користь здров'ю. Такий агрегат вдома являється абсолютно безпрограшним варіантом для поєднання відпочинку і тренувань дитячого організму. Задоволенн, веселий сміх і використана дитяча енергія - найкраща винагорода для батьків.

Особливої гостроти набуває проблема фізичного виховання наших дітлахів в умовах високого технологічного прогресу. Вихователі дошкільних закладів б'ють на сполох : діти мають погано розвинену координацію ( не вміють ловити м'ячики, страх підійматися вище 3 ступені шведської драбинки і невміння злазити вниз) слабкий м'язовий тонус та інше. А що вже говорити про школярів, які все далі і далі віддаляються від активного способу життя в міру високої завантаженності.

Рекомендуємо привчати дитину до активних вправ з допомогою спортивно-ігрового обладнання з перших місяців її життя. Дитячі шведські стінки сьогодні представлені в широкому асортименті для будь-якої вікової групи. Для діток перших років життя - це кутки раннього розвитку , від шести років можна купити гімнастичний куточок у квартиру або стандартну шведську стінку.

Вибираючи шведську стінку для дому слід враховувати наступні чинники: розміри для облаштування, вік і вага користувача, дизанерські вимоги.

Наш інтернет -магазин шведських стінок для дітей і дорослих являється спеціалізованим, наші менеджери професійно порекомендують і підберуть оптимальну модель для Вас. Представлені куточки від провідних українських компаній - виробників. Особлива вамога нашого магазину - якісні вироби, безпечні в використанні.

Комментарии

Пока нет отзывов

Другие статьи

Профілактика сколиозу у дітей

Профілактика сколиозу у дітей

Чому вправи для профілактики сколіозу так необхідні сучасним дітям? Які дії необхідні, щоб спинка формувалася правильно?
Спортивний куточок - як урізноманітнити вправи на ньому?

Спортивний куточок - як урізноманітнити вправи на ньому?

Інтерес малюка до спортивного комплексу залежить від аксесуарів, які включені до стартового набору. Які з них особливо популярні серед малечі? Та як зробити, щоб корисна іграшка не набридла?
Шведська стінка  - дозвілля з користю. Як зацікавити нею дитину?

Шведська стінка - дозвілля з користю. Як зацікавити нею дитину?

Шведська стінка поєднує спорт і розвагу, чим зацікавить дитину. Давайте разом проаналізуємо , який варіант найбільше адаптований під потреби малюків.
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх