SportStenka Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев

НОВИНКИ И ХИТЫ ПРОДАЖ

Контакты
SportStenka Шведская стенка, спортивный уголок с производства, Киев
Ксения
24951
Украина, Киев, Большая Кольцевая,5 (выставки нет)

Дитяча шведська стінка - користь в кожний дім!

Дитяча шведська стінка - подарунок дитині, який крім задоволення від використання приносить ще й величезну користь здров'ю. Такий агрегат вдома являється абсолютно безпрограшним варіантом для поєднання відпочинку і тренувань дитячого організму. Задоволенн, веселий сміх і використана дитяча енергія - найкраща винагорода для батьків.

Особливої гостроти набуває проблема фізичного виховання наших дітлахів в умовах високого технологічного прогресу. Вихователі дошкільних закладів б'ють на сполох : діти мають погано розвинену координацію ( не вміють ловити м'ячики, страх підійматися вище 3 ступені шведської драбинки і невміння злазити вниз) слабкий м'язовий тонус та інше. А що вже говорити про школярів, які все далі і далі віддаляються від активного способу життя в міру високої завантаженності.

Рекомендуємо привчати дитину до активних вправ з допомогою спортивно-ігрового обладнання з перших місяців її життя. Дитячі шведські стінки сьогодні представлені в широкому асортименті для будь-якої вікової групи. Для діток перших років життя - це кутки раннього розвитку , від шести років можна купити гімнастичний куточок у квартиру або стандартну шведську стінку.

Вибираючи шведську стінку для дому слід враховувати наступні чинники: розміри для облаштування, вік і вага користувача, дизанерські вимоги.

Наш інтернет -магазин шведських стінок для дітей і дорослих являється спеціалізованим, наші менеджери професійно порекомендують і підберуть оптимальну модель для Вас. Представлені куточки від провідних українських компаній - виробників. Особлива вамога нашого магазину - якісні вироби, безпечні в використанні.

Комментарии

Пока нет отзывов

Другие статьи

Спортивна шведська стінка  - фізичне виховання  дитини і оптимальна нагрузка вдома

Спортивна шведська стінка - фізичне виховання дитини і оптимальна нагрузка вдома

В рамках проекту спорт дітям розглядаємо спортивні шведські стінки - як основний снаряд для збалансованої фізичної активності Ваших малюків вдома .
Детский развивающий комплекс от 1 года  - активные игры в любую погоду.

Детский развивающий комплекс от 1 года - активные игры в любую погоду.

Детские игровые комплексы для спортивного и интеллектуального развития малышей. Новинки линейки уголков для самых маленьких, на что следует обратить внимание.
Спортивный уголок возле дома для детей и взрослых

Спортивный уголок возле дома для детей и взрослых

Позаботитесь о своем здоровье обустройте уличный обустройте уличный спортивный уголок дома.
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх